• Telefon: +372 5661 1018
  • E-mail: info@mikrotsement.ee
  • Kõik fotod kodulehel on meie meistrite töödest!

Inspireeriv materjal

Mikrotsemendi paigaldamine

Mikrotsement – inspireeriv materjal

Olles eelnevalt tegev ehituse-viimistluse valdkonnas oli üks tore juhus, kus soomlasest klient tellis savikrohvi töö oma Kalamaja piirkonnas asuvasse korterisse ja samas uuris vannitoa viimistlemise kohta.

Rääkis, et Soomes on muutunud väga populaarseks niiskete ruumide viimistlusmaterjaliks mikrotsement ja uuris, et kas Eestis paigaldatakse sellist materjali. Kuna mikrotsement materjalina tundus meile huvitav ja selle paigaldus jõukohane, siis täitsime kliendi soovi.

Sealt hakkas mikrotsemendi pall meie jaoks veerema ning selgus, et ka Eestis on inimesi, kes oma niisketesse ruumidesse soovivad uudsemat lahendust, kui keraamilised plaadid.

Kui näiteks vaadata vannitoa kujundamise trende, siis on näha, et inimesed eelistavad siseviimistluses suuri keraamilisi plaate, et luua ühtlasemat ja terviklikumat disaini.

Mikrotsemendi kasutus on siit sammuke veel edasi, võimaldades luua pinna, mis on täielikult ilma vuugivahedeta. Mida rohkem oleme mikrotsementi paigaldanud, seda suuremaks on läinud meie vaimustus selle materjali suhtes.

Pinnad jäävad väga kaunid, elavad ja isikupärased. Kutsuvad kohe käega katsuma! Rõõmsal meelel oleme valmis materjali tutvustama, paigaldama ja ka müüma nii inimestele, kes oma kodusid ehitavad või renoveerivad kui ka sisearhitektidele, kes inimestele nende kodude loomisel abiks on.

Knut Klais

konsultatsioon, pakkumised
ja mikrotsemendi paigaldus

Knut Klais

Kadri Klais

turundus, müük, asjaajamine
ja mikrotsemendi paigaldus

Kadri Klais

Kliendid meist

Idee kasutada mikrotsementi vannitoas tekkis soovist saada viimistlemata pinda, mis oleks peale nägusa välimuse ka vastupidav, kergesti hooldatav ja rõhutaks maja tööstuslikku ajalugu, ja mis seal salata, oleks ka natuke „teistmoodi“. Valik kasutada mikrotsemendi karedamat alusmaterjali, ilma siledama pinnaviimistluseta, oli tingitud samast soovist.

Knut ja Kadri mõtlesid algusest peale kaasa ja pakkusid abivalmilt erinevaid võimalusi, töö teostati ülima hoolsuse ja täpsusega algusest lõpuni ja minu kui tellija soove arvestades.

Tegu on tõeliste oma ala professionaalidega kellel jagub peale põhjalikku materjali tundmise ja erinevate tehnikate valdamise ka loovust ja soovi mõelda nö. raamist välja ja seda kõike rõõmsa naeratuse saatel.

Soovitan soojalt!!

Helena, Lutheri kvartal Tallinnas

Oleme suure hoole ja armastusega oma maja ehitanud ning proovinud seal kasutada uusi lahendusi – soovisime vaheldust keraamilistele plaatidele. Kõigepealt tellisime tumepunase mikrotsemendist seina vannituppa ja kuna jäime tööga väga rahule, siis hiljem lasime mikrotsemendiga katta ka aurusauna.

Vannitoa siseviimistluses soovisin puhtust ja lihtsust, kus mõned detailid esile tuleksid. Mikrotsemendiga kaetud sein on väga kaunis ja sellel on palju erinevaid varjundeid, olenevalt päeva- ja päikesevalgusest või õhtusest tulede valgusest.

Abikaasa Tõnu valis põhjapoolsesse aurusauna kollase mikrotsemendi tooni ja põrandale hallika tooni. Soov oli kaks tooni omavahel sujuvalt ühendada. Tulemus sai väga hea!

Mikrotsemendi paigaldamise meeskond oli tubli – andsid häid soovitusi ja teostasid tööd meile meelepäraselt.

Soovitame proovida uusi ja kaasaegseid lahendusi!

Naima ja Tõnu, Ida-Virumaalt