fbpx

KAS PAIGALDADA ISE VÕI TELLIDA MEISTER?

Eestlased peavad väga lugu oma kodudest ja tihti soovitakse võimalikult paljud tööd ka oma kätega ära teha, sest tore on enda tehtut hiljem vaadata ja teistele näidata ning lisaks võimaldab see töö teostamise tasu kokku hoida.

Kui ollakse varem viimistlustöödega kokku puutunud, näiteks krohvitud ja pahteldatud, siis suure tõenäosusega saadakse hakkama ka mikrotsmendi paigaldamisega.

  • Enne tööriistade kättehaaramist oleks aga siiski mõistlik rahulikult läbi mõelda, et millist lõpptulemust soovitakse.
  • Samuti hinnata kui suur ja keerukas on viimistletav pind ning kas kõik paigaldusetapid ja tegevused on selged ning arusaadavad.
  • Peaks ka vaatama, et kas vajalikud töövahendid on olemas või oleks need vaja seotada.

Ilus lõpptulemus saab alguse heast planeerimisest ja kavandamisest ning oma võimaljuste ja vajaduste põhjalikust läbimõtlemisest.

  • Ruumi kujunduse ja disaini osas on hea sirvida erinevaid sisustusajakirju ja muidugi surfata internetis. Tänapäeval on väga hea inspiratsiooni ammutamise koht Pinterest, kuhu võib otsingusõnaks panna mikrotsement või siis ka ingl. microcement ning hips. microcemento.
  • Töö teostamise osas võib Youtube’st otsida Mikrotsement Disain. Sealt tuleb välja paigaldusvideo, kus on mikrotsemendi paigaldamise etapid kenasti näha ja annavad hea ettekujutuse, milline protsess erinevates ettapides välja näeb.
  • Neile, kel on võimalus põhjalikumalt mikrotsemendi paigaldamisse süveneda, korraldame ka koolitusi, kus praktiliselt erinevate etappide kaupa käime läbi kõik mikrotsemendi kihid ja anname nõu, kuidas erinevaid ettetulevaid olukordi saab parimal viisil lahendada ja probleeme vältida. Koolitusi korraldame paari kuu tagant ja teavitame sellest Mikrotsement Disaini Facebooki

Niimoodi asjalikult oma viimistletavat ruumi, töö teostamise oskusi ja muidugi ka ajavarusid üle vaadates tekib tavaliselt arusaamine, et kas ollakse valmis mikrotsemendi paigaldamist ise ette võtma.

Kui aga tekib ebakindlus oma oskustes või on elus parajasti kiire aeg, mis ei võimalda uue töö õppimisse süveneda, siis oleks kinlasti mõistlik tellida mikrotsemendi paigaldamise meister, kellel on palju kogemusi ning võimalus anda tehtud tööle garantii.

  • Category : Concept
  • Type :