fbpx

MIS ON MIKROTSEMENT?

Mikrotsement on veekindel dekoratiivne materjal, mis spetsiaalse koostise ja paigaldamismeetodiga tagab tugeva ja vastupidava pinna. Mikrotsemendil puuduvad ühenduskohad ning seda on võimalik paigaldada ühtse pinnakattena erineva suuruse ja kujuga pindadele. Materjal ei ole poorne ning seetõttu ei vaja mikrotsemendiga kaetud pind erilist hooldust ja seda on väga lihtne puhastada.

MIKROTSEMENDI PAIGALDAMINE

Kuna materjal on hästi nakkuv ja paigaldatav kiht on õhuke (1-3 mm), saab mikrotsementi paigaldada peaaegu igale pinnale – seintele, põrandatele, dušinurkadesse, köögi töötasapindade tagustele seintele, mööblile. Mikrotsementi on saadaval paljudes erinevates värvitoonides ning tootevalikus on matt, satiin ja läikiv lakk.

Mikrotsment kantakse pinnale mitmetes erinevates kihtides olenevalt aluspinnast ja lõppviimistluse soovist. Tootekomplekti kuulub akrüül, aluskrohv, tooniga mikrotsement, praimer ja lakk.

Põhjalikud mikrotsemendi paigaldamise juhised anname materjali müügiga kaasa.

PUHASTAMINE JA SÄILITAMINE

Kuna mikrotsemendil puuduvad vuugivahed, siis pind ei määrdu kergesti ning seda on lihtne hooldada, kasutades vett ja neutraalset puhastusvahendit. Tootjapoolne soovitus on mitte kasutada abrasiivseid ja happelisi puhastusvahendeid!

Mikrotsemendi pikaajalise säilimise tagab pinna regulaarne puhastamine ja hoidmine füüsiliste kahjustuste eest.

MIKROTSEMENDI HINNAD

Iga objekt on keerukuselt ja mahult erinev ning seetõttu võivad ka hinnad objektide lõikes erineda. Täpsema hinnapakkumise saame teha, kui saadate meile objekti asukoha, ruutmeetrite mahu ning informatsiooni aluspinnast ja ruumi otstarbest.

MATERJALI HINNAD
Mikrotsement uues vannitoas hüdroisolatsioonile 35€/m2
Mikrotsement vanadele keraamilistele plaatidele 45€/m2
Mikrotsemendist dekoratiivne sein kuivas ruumis 25-30€/m2
Mikrotsement põrandale 30-55€/m2
Mikrotsement köögi töötasapinna tagusel seinal 35-45 €/m2
HETKEL ME PAIGALDUSTEENUST EI PAKU
Mikrotsement uues vannitoas hüdroisolatsioonile
Mikrotsement vanadele keraamilistele plaatidele
Mikrotsemendist dekoratiivne sein kuivas ruumis
Mikrotsement põrandale
Mikrotsement köögi töötasapinna tagusel seinal

Hinnad sisaldavad käibemaksu ja kehtivad tootele sobivalt ettevalmistatud aluspinna puhul.  Miinimumkogus materjali ostu puhul on eelistatult 5 m2. Tallinnast väljapoole saadame materjali Cargobusiga. Materjali müügi korral anname kaasa põhjaliku paigaldusjuhendi.

Erilahenduste puhul täpsusta hindasid:

info@mikrotsement.ee

MIKROTSEMENDI TOONID

Tootevalikus on 60 erinevat mikrotsemendi tooni. Lõpliku valiku tegemisel on hea aluseks võtta värvikaart orginaalsete mikrotsemendi toonidega, sest olenevalt arvuti ekraani seadistusest võivad toonid veidi varieeruda. Parim lahendus tooni valimiseks on aga tulla kohale meie näidisteruumi Peetris, Treiali tee 2.