fbpx
  • Telefon: +372 5661 1018
  • E-mail: info@mikrotsement.ee
  • Kõik fotod kodulehel on meie meistrite töödest!

Muud pinnad

Muude pindade viimistlemine mikrotsemendiga

Muude pindade viimistlemine mikrotsemendiga

Mikrotsement on hästi nakkuv ja paigaldatav kiht on õhuke (2-4 mm), mistõttu saab seda paigaldada erinevatele materjalidele nagu betoon, krohv, kipsplaat, kivi, puit, keraamilised plaadid. Oluline on, et aluspind oleks piisavalt tugev ja ühtlane.

WC remont ja viimistlemine mirkotsemendiga loob väikesesse ruumi väga kena tulemuse ning mikrotsemendiga kaetud pindasid on lihtne puhastada. WC-s võib mikrotsemendiga katta seinad tervikuna, seina alumise osa, aga ka põranda.

Mööbli katmine mikrotsemendiga annab tugeva ja vastupidava pinna, mis on samas ka veekindel ja igasugusest mustusest kergesti puhastatav. Mikrotsemendiga mööbli katmine kas osaliselt või tervikuna võib tulla teemaks, kui hea disainiga mööbli pind on saanud kahjustada, aga selle asemel, et asjast loobuda, saab mikrotsemendiga katmisega luua mööblile lisaväärtust ja uudsust.

Tootevalikus on olemas materjalid basseinide katmiseks mikrotsemendiga. Basseinide puhul võetakse arvesse, et mikrotsemendiga kaetud pind on püsivalt veega kaetud ja pinnaviimistlus tehakse vastavalt sellele. Mikrotsement on uudseks lahenduseks nii kodudesse kui ka spaadesse ning veekeskustesse.